+370 699 44420 info@addelse.com

Straipsniai

Kasdienei motyvacijai ir įkvėpimui

Mano vadovas mane palaiko: kaip vadovų elgesys keičia darbuotojų įsitraukimą

Daugelis organizacijų stengiasi sudaryti patrauklias darbo sąlygas, kurios ženkliai padidina ir norą kasdien su džiugesiu eiti į darbą, ir darbuotojų įsitraukimą – gražiai įrengtas ofisas, stalo futbolas, užkandžiai, įmonės renginiai ir daug kitų gražių iniciatyvų. Visa tai – tikrai naudinga, tačiau svarbiausi veiksniai, lemiantys darbuotojų įsitraukimą į darbą, yra žymiai sudėtingesni.

Pagal Josh Bersin, pasaulyje pirmaujančios talentų analitikos įmonės įkūrėjo sudarytą modelį, darbuotojų įsitraukimą lemia 5 pagrindiniai veiksniai: prasmingas darbas, palaikantys vadovai, teigiama darbo aplinka, augimo galimybės ir pasitikėjimas vadovybe. 

Buvimas komandoje su palaikančiu, ugdančiu, stipriu lyderiu, kuriuo pasitikima, padeda pasiekti kur kas daugiau, nei galėtų darbuotojas individualiai, o tai suteikia vidinį pasitenkinimo jausmą ir didina įsitraukimą į darbą. Būtent dėl šios priežasties, siekiant didinti visų darbuotojų įsitraukimą, labai svarbu ugdyti ir visų lygių vadovų kompetencijas.

Logistikos įmonių grupė „Transtira”, siekdama kryptingai ugdyti vadovų kompetencijas ir didinti darbuotojų įsitraukimą, dvejus metus iš eilės atliko 360 vadovų kompetencijų vertinimą ir matavo darbuotojų įsitraukimą į darbą.

Šiame leidinyje skaitykite apie veiksnius, lemiančius darbuotojų įsitraukimą į darbą, vadovų kompetencijų ugdymo svarbą darbuotojų įsitraukimui bei įmonių grupės „Transtira” gerąją praktiką.

Parsisiųsti leidinį

PROFILEXT (PXT)

ProfileXT yra asmenybės testas, kuris padeda įvertinti asmens tinkamumą konkrečioms pareigoms. Šis darbuotojų vertinimas padeda sukurti stipresnę, produktyvesnę organizaciją, nes jo pagrindinis principas – tinkami žmonės tinkamam darbui. 

CheckPoint360

Checkpoint360 yra vadovų kompetencijų vertinimo įrankis. Jo pagrindas – 360 laipsnių grįžtamasis ryšys vadovams iš jų tiesioginių vadovų, kolegų ir pavaldinių. Vertinimo rezultatai leidžia vadovams palyginti savo pačių įgūdžių ir kompetencijų vertinimą su tuo, kaip juos suvokia aplinkiniai,

DiSC CLASSIC

DiSC Classic yra asmenybės pažinimo testas, leidžiantis geriau pažinti save ir kitus žmones bei nustatyti asmeniui būdingą elgesio tipą. Remiantis DiSC Classic vertinimo rezultatais galima pamatyti asmens profesinį asmenybės tipą, pagerinti komunikaciją organizacijose, suvaldyti konfliktus ir ugdyti efektyvius vadovus bei komandas.

Darbuotojų įsitraukimo tyrimas

Įsitraukimas į darbą yra nusiteikimas dirbti ir pastangos daryti tai, kas svarbu organizacijai. Įsitraukimas į darbą turi teigiamos įtakos darbuotojų darbo atlikimo kokybei, pasitenkinimui darbu, darbuotojo gerovei, proaktyviam elgesiui ir lojalumui organizacijai

Jums gali patikti:

Kritinės pareigybės

Kritinės pareigybės

Kiekvienas darbas yra vertingas ir garbingas (jeigu legalus ir etiškas 😊 ), tačiau jo kuriama vertė yra nevienoda. Vieni darbuotojai gali turėti didelę įtaką organizacijos veiklos krypčiai ir jos ilgalaikiam sėkmingam funkcionavimui, kiti užtikrina sklandžią kasdienę...

read more
Share This