+370 665 30121 info@addelse.com

Straipsniai

Kasdienei motyvacijai ir įkvėpimui

KLIENTŲ ISTORIJOS: džiaugtis ar nerimauti, kai darbdavys prašo atlikti testą?

Kai žmogiškųjų išteklių vadovai įmonės darbuotojams praneša, kad reikės užpildyti klausimyną, šie akimirksniu pasiskirsto į dvi grupes.

Vieni džiūgauja: O, kaip įdomu, sužinosime kažką naujo apie save!

Kiti: Dabar mus visus „ištestuos“ ir atleis iš darbo!

Kai žmogiškųjų išteklių vadovai įmonės darbuotojams praneša, kad reikės užpildyti klausimyną, šie akimirksniu pasiskirsto į dvi grupes.

Vieni džiūgauja: O, kaip įdomu, sužinosime kažką naujo apie save!

Kiti: Dabar mus visus „ištestuos“ ir atleis iš darbo!

Paprastai tiek vieni, tiek kiti jaučia padidėjusį vadovybės dėmesį, tuomet ir patys nejučia ima atidžiau stebėti savo elgesį. Taigi, kelias savaites darbuotojai būna pasitempę ir demonstruoja kur kas aukštesnius rezultatus.
O kartais testas, dar netgi jo neužpildžius, gali nemažai pasakyti apie darbuotoją ar kandidatą.

Štai viena įmonė rinkosi finansų direktorių. Kandidatai buvo du: vienas – jau senai dirbantis darbuotojas, antrasis kandidatas – iš kitos įmonės. Akcininkai norėjo objektyvaus pretendentų palyginimo, siekė surinkti kuo daugiau informacijos, kad galėtų priimti pagrįstą ir racionalų sprendimą. Jiems taip pat buvo svarbu sužinoti, kokios yra galimos kiekvieno kandidato rizikos ir tikėtinas elgesys įtemptose situacijose bei darbo santykių suderinamumas su generaliniu direktoriumi.

Paprašius užpildyti klausimyną, vienas kandidatas ilgai delsė, o vėliau ir išvis atsisakė jį pildyti, taip apie save atskleisdamas darbdaviams itin svarbią informaciją: motyvacijos trūkumą!

PROFILEXT (PXT)

ProfileXT yra asmenybės testas, kuris padeda įvertinti asmens tinkamumą konkrečioms pareigoms. Šis darbuotojų vertinimas padeda sukurti stipresnę, produktyvesnę organizaciją, nes jo pagrindinis principas – tinkami žmonės tinkamam darbui. 

CheckPoint360

Checkpoint360 yra vadovų kompetencijų vertinimo įrankis. Jo pagrindas – 360 laipsnių grįžtamasis ryšys vadovams iš jų tiesioginių vadovų, kolegų ir pavaldinių. Vertinimo rezultatai leidžia vadovams palyginti savo pačių įgūdžių ir kompetencijų vertinimą su tuo, kaip juos suvokia aplinkiniai,

DiSC CLASSIC

DiSC Classic yra asmenybės pažinimo testas, leidžiantis geriau pažinti save ir kitus žmones bei nustatyti asmeniui būdingą elgesio tipą. Remiantis DiSC Classic vertinimo rezultatais galima pamatyti asmens profesinį asmenybės tipą, pagerinti komunikaciją organizacijose, suvaldyti konfliktus ir ugdyti efektyvius vadovus bei komandas.

Darbuotojų įsitraukimo tyrimas

Įsitraukimas į darbą yra nusiteikimas dirbti ir pastangos daryti tai, kas svarbu organizacijai. Įsitraukimas į darbą turi teigiamos įtakos darbuotojų darbo atlikimo kokybei, pasitenkinimui darbu, darbuotojo gerovei, proaktyviam elgesiui ir lojalumui organizacijai

Jums gali patikti:

Darbuotojų jausmai organizacijai

Darbuotojų jausmai organizacijai

Vasario 3 dieną Organizacinės psichologijos konferencijoje „Emocijos darbe“ Addelse dalinosi informacija apie Lietuvos įmonių įsitraukimo į darbą tendencijas. Kviečiame susipažinti su pranešimo medžiaga. Informaciją galite peržiūrėti čia: Darbuotojų jausmai...

Lojalūs darbuotojai – organizacijos turtas

Lojalūs darbuotojai – organizacijos turtas

Prasidėjus pandemijai ir darbo rinką užvaldžius nuotoliniam darbui, vis daugiau darbuotojų ėmė plačiau žiūrėti į savo karjeros įvairiose organizacijose perspektyvas, keisti darbus. Šiandien daugelis sėkmingų įmonių priklauso nuo gebėjimo pritraukti ir išsaugoti...

Share This