+370 699 44420 info@addelse.com

Straipsniai

Kasdienei motyvacijai ir įkvėpimui

KLIENTŲ ISTORIJOS: džiaugtis ar nerimauti, kai darbdavys prašo atlikti testą?

Kai žmogiškųjų išteklių vadovai įmonės darbuotojams praneša, kad reikės užpildyti klausimyną, šie akimirksniu pasiskirsto į dvi grupes.

Vieni džiūgauja: O, kaip įdomu, sužinosime kažką naujo apie save!

Kiti: Dabar mus visus „ištestuos“ ir atleis iš darbo!

Kai žmogiškųjų išteklių vadovai įmonės darbuotojams praneša, kad reikės užpildyti klausimyną, šie akimirksniu pasiskirsto į dvi grupes.

Vieni džiūgauja: O, kaip įdomu, sužinosime kažką naujo apie save!

Kiti: Dabar mus visus „ištestuos“ ir atleis iš darbo!

Paprastai tiek vieni, tiek kiti jaučia padidėjusį vadovybės dėmesį, tuomet ir patys nejučia ima atidžiau stebėti savo elgesį. Taigi, kelias savaites darbuotojai būna pasitempę ir demonstruoja kur kas aukštesnius rezultatus.
O kartais testas, dar netgi jo neužpildžius, gali nemažai pasakyti apie darbuotoją ar kandidatą.

Štai viena įmonė rinkosi finansų direktorių. Kandidatai buvo du: vienas – jau senai dirbantis darbuotojas, antrasis kandidatas – iš kitos įmonės. Akcininkai norėjo objektyvaus pretendentų palyginimo, siekė surinkti kuo daugiau informacijos, kad galėtų priimti pagrįstą ir racionalų sprendimą. Jiems taip pat buvo svarbu sužinoti, kokios yra galimos kiekvieno kandidato rizikos ir tikėtinas elgesys įtemptose situacijose bei darbo santykių suderinamumas su generaliniu direktoriumi.

Paprašius užpildyti klausimyną, vienas kandidatas ilgai delsė, o vėliau ir išvis atsisakė jį pildyti, taip apie save atskleisdamas darbdaviams itin svarbią informaciją: motyvacijos trūkumą!

PROFILEXT (PXT)

ProfileXT yra asmenybės testas, kuris padeda įvertinti asmens tinkamumą konkrečioms pareigoms. Šis darbuotojų vertinimas padeda sukurti stipresnę, produktyvesnę organizaciją, nes jo pagrindinis principas – tinkami žmonės tinkamam darbui. 

CheckPoint360

Checkpoint360 yra vadovų kompetencijų vertinimo įrankis. Jo pagrindas – 360 laipsnių grįžtamasis ryšys vadovams iš jų tiesioginių vadovų, kolegų ir pavaldinių. Vertinimo rezultatai leidžia vadovams palyginti savo pačių įgūdžių ir kompetencijų vertinimą su tuo, kaip juos suvokia aplinkiniai,

DiSC CLASSIC

DiSC Classic yra asmenybės pažinimo testas, leidžiantis geriau pažinti save ir kitus žmones bei nustatyti asmeniui būdingą elgesio tipą. Remiantis DiSC Classic vertinimo rezultatais galima pamatyti asmens profesinį asmenybės tipą, pagerinti komunikaciją organizacijose, suvaldyti konfliktus ir ugdyti efektyvius vadovus bei komandas.

Darbuotojų įsitraukimo tyrimas

Įsitraukimas į darbą yra nusiteikimas dirbti ir pastangos daryti tai, kas svarbu organizacijai. Įsitraukimas į darbą turi teigiamos įtakos darbuotojų darbo atlikimo kokybei, pasitenkinimui darbu, darbuotojo gerovei, proaktyviam elgesiui ir lojalumui organizacijai

Jums gali patikti:

Ar žinote savo tamsiasias puses? Uolumas

Ar žinote savo tamsiasias puses? Uolumas

Uolumo skalė prognozuoja asmens polinkį dirbti sunkiai, kruopščiai bei galimus sunkumus deleguojant darbus kitiems. Ši skalė taip pat matuoja, ar asmuo sugeba prioretizuoti užduotis, ar yra linkęs į mikrovaldymą. Aukštą balą šioje skalėje surinkę žmonės dažnai būna...

read more
Stereotipai apie karjerą

Stereotipai apie karjerą

Karjeros samprata šiandien yra gerokai pasikeitusi. Tačiau mūsų visuomenėje vis dar populiarios kai kurios klišės arba, kitaip tariant, stereotipai apie karjerą. Esą profesinę sėkmę apibrėžia tik kopimas įsivaizduojamais karjeros laiptais į viršų, kad profesinių...

read more
Share This