+370 699 44420 info@addelse.com

Straipsniai

Kasdienei motyvacijai ir įkvėpimui

Kaip pasirinkti darbą iš kelių pasiūlymų?

Renkantis tarp kelių darbo pasiūlymų visada padės senas geras pliusų ir minusų sąrašas. Paprasčiausiai paimkite popieriaus lapą, perbraukite vertikalią liniją, abejose pusėse užrašykite galimų darboviečių pavadinimus ir surašykite visus jų turimus pliusus ir minusus. Rašykite tiek objektyvią informaciją, tiek subjektyviai vertinamus kriterijus, pavyzdžiui, kokius jausmus paliko darbo pokalbiai. O ką su tuo sąrašu daryti toliau kaip ir… neaišku.

Kartais labai paprasta, suskaičiuoti pliusus, minusus ir pasirinkti daugiau teigiamų ir mažiau neigiamų apsektų turintį variantą. Deja (?), kartais nepaisant daugybės matomų minusų, širdis vis vien linksta prie prasčiau įvertintos darbovietės. Turint stiprią ir dažniausiai gerą lemiančią intuiciją, tai gali Jums pasitarnauti. O ką daryti, jeigu sąrašai daugmaž vienodi, o nuojauta nesako nieko?

  • Įvertinkite augimo perspektyvą – jeigu pasiūlymus gavote, pavyzdžiui, iš dviejų įmonių, išsiaiškinkite, ar abejose organizacijose galėsite kilti karjeros laiptais? Jeigu ne, ar įmonėje įgauta patirtis leis sėkmingai siekti karjeros kitose organizacijose?
  • Atsižvelkite į darbo – gyvenimo balansą – ar visos potencialios darbovietės palaiko sveiką darbo ir asmeninio gyvenimo balansą? Išsiaiškinkite, ar darbuotojai nejunta spaudimo dirbti viršvalandžius ir aukoti savo laiko darbinėms užduotims įvykdyti. Kaip organizacijos reaguoja į laisvas dienas, kuomet suserga vaikai ar turite išvykti asmeniniais reikalais?
  • Neužkibkite ant atlyginimo kabliuko – piniginis atlygis nesuteiks laimės, dirbant nemėgstamoje vietoje. Jei bendradarbiai Jus erzina, o vadovas yra įkyrus, piktas ir amžinai nepatenkintas viskuo, ką darote, ar papildomi keli šimtai eurų leis darbe jaustis gerai? Greičiausiai ne. Siekite balanso tarp savo turimų kompetencijų, darbo patirties ir siūlomo atlyginimo.
  • Įsitikinkite, ar Jus domina siūlomo darbo pobūdis – darbo veiklų ir asmens interesų atitikimas lemia nemažą dalį pasitenkinimo darbu. Mėgaudamiesi darbine veikla būsite kur kas produktyvesni, be to – net nepastebėsite, kaip greit ateis savaitgalis. 😊 Jūsų interesus atitinkantis darbo pobūdis sukuria įsitraukimą į darbą, kuris leidžia džiaugtis geresniais rezultatais. 

Nesate tikri, kokie interesai Jums svarbiausi? Įsivertinti padės ProfileXT asmenybės testas, matuojantis ne tik asmenybės savybes ir kognityvinius gebėjimus, bet ir asmens interesų sritis.

Spauskite, norėdami gauti daugiau informacijos apie ProfileXT.

 

Adrija Repečkė, Addelse asistentė

PROFILEXT (PXT)

ProfileXT yra asmenybės testas, kuris padeda įvertinti asmens tinkamumą konkrečioms pareigoms. Šis darbuotojų vertinimas padeda sukurti stipresnę, produktyvesnę organizaciją, nes jo pagrindinis principas – tinkami žmonės tinkamam darbui. 

CheckPoint360

Checkpoint360 yra vadovų kompetencijų vertinimo įrankis. Jo pagrindas – 360 laipsnių grįžtamasis ryšys vadovams iš jų tiesioginių vadovų, kolegų ir pavaldinių. Vertinimo rezultatai leidžia vadovams palyginti savo pačių įgūdžių ir kompetencijų vertinimą su tuo, kaip juos suvokia aplinkiniai,

DiSC CLASSIC

DiSC Classic yra asmenybės pažinimo testas, leidžiantis geriau pažinti save ir kitus žmones bei nustatyti asmeniui būdingą elgesio tipą. Remiantis DiSC Classic vertinimo rezultatais galima pamatyti asmens profesinį asmenybės tipą, pagerinti komunikaciją organizacijose, suvaldyti konfliktus ir ugdyti efektyvius vadovus bei komandas.

Darbuotojų įsitraukimo tyrimas

Įsitraukimas į darbą yra nusiteikimas dirbti ir pastangos daryti tai, kas svarbu organizacijai. Įsitraukimas į darbą turi teigiamos įtakos darbuotojų darbo atlikimo kokybei, pasitenkinimui darbu, darbuotojo gerovei, proaktyviam elgesiui ir lojalumui organizacijai

Jums gali patikti:

Ar žinote savo tamsiasias puses? Uolumas

Ar žinote savo tamsiasias puses? Uolumas

Uolumo skalė prognozuoja asmens polinkį dirbti sunkiai, kruopščiai bei galimus sunkumus deleguojant darbus kitiems. Ši skalė taip pat matuoja, ar asmuo sugeba prioretizuoti užduotis, ar yra linkęs į mikrovaldymą. Aukštą balą šioje skalėje surinkę žmonės dažnai būna...

read more
Stereotipai apie karjerą

Stereotipai apie karjerą

Karjeros samprata šiandien yra gerokai pasikeitusi. Tačiau mūsų visuomenėje vis dar populiarios kai kurios klišės arba, kitaip tariant, stereotipai apie karjerą. Esą profesinę sėkmę apibrėžia tik kopimas įsivaizduojamais karjeros laiptais į viršų, kad profesinių...

read more
Share This