+370 699 44420 info@addelse.com

Straipsniai

Kasdienei motyvacijai ir įkvėpimui

Dešimt būdų užmušti iniciatyvą

Jei norite užspausti kūrybiškumą ir atsikratyti nereikalingo vargo su darbuotojų pasiūlymais ir iniciatyvomis, štai dešimt žingsnių, kurie atves jus į garantuotą sėkmę.

Jei norite užspausti kūrybiškumą ir atsikratyti nereikalingo vargo su darbuotojų pasiūlymais ir iniciatyvomis, štai dešimt žingsnių, kurie atves jus į garantuotą sėkmę.

1. Kritikuokite
Kritikuokite visas naujas idėjas. Nurodykite visas silpnąsias puses, trūkumus ir aplinkybes, dėl kurių idėja negali būti įgyvendinama. Kuo labiau patyręs vadovas, tuo lengviau paaiškinti, kodėl pasiūlymas niekam tikęs.

2. Uždrauskite “Minčių lietų”
“Minčių lietus” yra senamadiškas ir visiškai nepasiteisinęs dalykas. Vienintelis rezultatas, kurį jis pateikia – tai krūva idėjų, kurios turi būti kuo greičiau sukritikuotos.

3. Užsikraukite problemas
Generalinis direktorius ir vadovų komanda turėtų imtis išspręsti visas įmonę užgriuvusias problemas. Strateginiai klausimai yra pernelyg svarbūs ir sudėtingi, kad būtų svarstomi eilinių darbuotojų.

4. Akcentuokite našumą, ne inovacijas
Susitelkite ties tuo, kaip dabartinį verslo modelį padaryti efektyvesnį. Užtikrinkite, kad laikas nebūtų švaistomas naujoms sistemoms ar veiklos principams išbandyti.

5. Persidirbkite
Įmonė turėtų įdiegti sunkaus darbo ir viršvalandžių kultūrą. Tik sunkus darbas gali išspręsti visas problemas. Vadovai turėtų suprasti, kad nėra reikalo ieškoti naujoviškų sprendimų – tik atkakliai dirbti įprastu būdu, kol galų gale sunkumai bus įveikti.

6. Prisiriškite prie plano
Įmonei verta parengti detalų veiklos planą ir laikytis jo bet kokiomis aplinkybėmis. Jei idėja nebuvo numatyta plane, vadinasi, jai nėra išteklių.

7. Bauskite už klaidas
Jei darbuotojas išbando idėją, kuri nepasiteisina, jo turi laukti griežta bausmė. Įmonės politika turi būti atlyginti už sėkmę ir bausti už klaidas.

8. Nepasitikėkite žmonėmis “iš išorės”
Įmonės vadovai, kurie čia dirba daugybę metų, išmano verslą žymiai geriau už bet kurį atėjūną iš išorės. Kitų įmonių veikla yra visiškai skirtinga – jei kažkas pasiteisino kitoje įmonėje, tai tikrai neveiks pas jus.

9. Paaukštinkite tik savus žmones
Aukštesnės pareigos turi atitekti tik saviems žmonės, ypač jei jie dirba įmonėje ilgą laiką – tai padeda išlaikyti darbuotojus ir skatina lojalumą ir sunkų darbą. Dar svarbiau, įmonė nėra užkrečiama eretiškomis mintimis iš išorės.

10. Nešvaistykite lėšų mokymams
Kūrybiškumo neįpūsi – tai reta įgimta savybė, kuria pasižymi tik išrinktieji. Nėra prasmės švaistyti lėšų, bandant antis paversti gulbėmis.

Parengta pagal Paul Sloane

PROFILEXT (PXT)

ProfileXT yra asmenybės testas, kuris padeda įvertinti asmens tinkamumą konkrečioms pareigoms. Šis darbuotojų vertinimas padeda sukurti stipresnę, produktyvesnę organizaciją, nes jo pagrindinis principas – tinkami žmonės tinkamam darbui. 

CheckPoint360

Checkpoint360 yra vadovų kompetencijų vertinimo įrankis. Jo pagrindas – 360 laipsnių grįžtamasis ryšys vadovams iš jų tiesioginių vadovų, kolegų ir pavaldinių. Vertinimo rezultatai leidžia vadovams palyginti savo pačių įgūdžių ir kompetencijų vertinimą su tuo, kaip juos suvokia aplinkiniai,

DiSC CLASSIC

DiSC Classic yra asmenybės pažinimo testas, leidžiantis geriau pažinti save ir kitus žmones bei nustatyti asmeniui būdingą elgesio tipą. Remiantis DiSC Classic vertinimo rezultatais galima pamatyti asmens profesinį asmenybės tipą, pagerinti komunikaciją organizacijose, suvaldyti konfliktus ir ugdyti efektyvius vadovus bei komandas.

Darbuotojų įsitraukimo tyrimas

Įsitraukimas į darbą yra nusiteikimas dirbti ir pastangos daryti tai, kas svarbu organizacijai. Įsitraukimas į darbą turi teigiamos įtakos darbuotojų darbo atlikimo kokybei, pasitenkinimui darbu, darbuotojo gerovei, proaktyviam elgesiui ir lojalumui organizacijai

Jums gali patikti:

Ar žinote savo tamsiasias puses? Uolumas

Ar žinote savo tamsiasias puses? Uolumas

Uolumo skalė prognozuoja asmens polinkį dirbti sunkiai, kruopščiai bei galimus sunkumus deleguojant darbus kitiems. Ši skalė taip pat matuoja, ar asmuo sugeba prioretizuoti užduotis, ar yra linkęs į mikrovaldymą. Aukštą balą šioje skalėje surinkę žmonės dažnai būna...

read more
Stereotipai apie karjerą

Stereotipai apie karjerą

Karjeros samprata šiandien yra gerokai pasikeitusi. Tačiau mūsų visuomenėje vis dar populiarios kai kurios klišės arba, kitaip tariant, stereotipai apie karjerą. Esą profesinę sėkmę apibrėžia tik kopimas įsivaizduojamais karjeros laiptais į viršų, kad profesinių...

read more
Share This