+370 699 44420 info@addelse.com

Straipsniai

Kasdienei motyvacijai ir įkvėpimui

Atleisti negalima pasilikti! Kur dėti kablelį?

Istorija apie tai, kaip administratorės lietuvių kalbos žinios nulėmė jos likimą organizacioje.

Istorija apie tai, kaip administratorės lietuvių kalbos žinios nulėmė jos likimą organizacioje.

Šiauliuose vadovas turėjo puikią administratorę. Ji gebėjo atlikti daug darbų vienu metu, susidėlioti prioritetus, sklandžai suplanuoti vadovo dienotvarkę. Vienas kitą suprasdavo iš pusės žodžio ir už visą komunikaciją su darbuotojais, partneriais bei klientais buvo atsakinga ji. Atėjo laikas, kai ši puiki darbuotoja buvo “sumedžiota” kitos įmonės. Buvusi darbovietė gražiai ją išlydėjo ir palinkėjo sėkmės.

Vadovas užsakė naują atranką: – Man reikia tokios pat, kaip buvusi administratorė!
Naujai atrinkta mergina savo savybėmis buvo stebėtinai panaši į ankstesniąją. Vadovas džiaugėsi, kad per trumpą laiką pavyko rasti gerą pamainą.
– Nepakeičiamų nėra, tai dar kartą pasitvirtino!- tarė jis atranką vykdžiusiai specialistei ir padėkojo už puikų darbą.

Praėjus savaitei, jam paskambino vienas geras bičiulis, kitos įmonės direktorius, kuris paklausė, kas gi jam darosi, nes kas antras laiškas yra pilnas rašybos ir skyrybos klaidų.

Peržiūrėjus laiškus, kuriuos jo vardu partneriams, svarbiems klientams ir tiekėjams siuntė nauja administratorė, jam pasišiaušė plaukai!

Supratęs, kad visgi taisyklinga administratorės lietuvių kalba jam yra labai svarbus kriterijus, vadovas užsakė naują atranką, kurios metu kandidatai turėjo atlikti įgūdžių ir lietuvių kalbos gramatikos testus. Taip vadovas buvo  užtikrintas, kad naujai ateisianti administratorė tikrai turės reikiamus įgūdžius šiai pozicijai, o laiškai pasieks žmones be tunto rašybos klaidų.

PROFILEXT (PXT)

ProfileXT yra asmenybės testas, kuris padeda įvertinti asmens tinkamumą konkrečioms pareigoms. Šis darbuotojų vertinimas padeda sukurti stipresnę, produktyvesnę organizaciją, nes jo pagrindinis principas – tinkami žmonės tinkamam darbui. 

CheckPoint360

Checkpoint360 yra vadovų kompetencijų vertinimo įrankis. Jo pagrindas – 360 laipsnių grįžtamasis ryšys vadovams iš jų tiesioginių vadovų, kolegų ir pavaldinių. Vertinimo rezultatai leidžia vadovams palyginti savo pačių įgūdžių ir kompetencijų vertinimą su tuo, kaip juos suvokia aplinkiniai,

DiSC CLASSIC

DiSC Classic yra asmenybės pažinimo testas, leidžiantis geriau pažinti save ir kitus žmones bei nustatyti asmeniui būdingą elgesio tipą. Remiantis DiSC Classic vertinimo rezultatais galima pamatyti asmens profesinį asmenybės tipą, pagerinti komunikaciją organizacijose, suvaldyti konfliktus ir ugdyti efektyvius vadovus bei komandas.

Darbuotojų įsitraukimo tyrimas

Įsitraukimas į darbą yra nusiteikimas dirbti ir pastangos daryti tai, kas svarbu organizacijai. Įsitraukimas į darbą turi teigiamos įtakos darbuotojų darbo atlikimo kokybei, pasitenkinimui darbu, darbuotojo gerovei, proaktyviam elgesiui ir lojalumui organizacijai

Jums gali patikti:

Kritinės pareigybės

Kritinės pareigybės

Kiekvienas darbas yra vertingas ir garbingas (jeigu legalus ir etiškas 😊 ), tačiau jo kuriama vertė yra nevienoda. Vieni darbuotojai gali turėti didelę įtaką organizacijos veiklos krypčiai ir jos ilgalaikiam sėkmingam funkcionavimui, kiti užtikrina sklandžią kasdienę...

read more
Share This